БЕЗПЕЧНІСТЬ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ НАПРЯМУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЯКОСТІ ДОРІГ – «БОГДАН»

В Україні потрібно започаткувати масштабний ремонт доріг, щоб громадський транспорт, їздячи ними, не виходив з ладу, служив довше і був безпечним для пасажирів. Таку думку підтримують 62% українців, опитаних у рамках соціологічного дослідження GfK Ukraine. У корпорації «Богдан» зауважують, що аварійний стан вітчизняних доріг не лише негативно впливає на комфорт і безпеку пасажирів, а й завдає збитків економіці України.
 
«Аварійний стан українських доріг дуже негативно впливає на строк експлуатації громадського транспорту. За нормальних умов його термін може сягати 8-10 років, але через аварійний стан ледь доживає до 5», – зауважили у корпорації.
 
Через незадовільний стан доріг громадський транспорт у місті потребує постійного ремонту, а кількість аварій на магістралях сягає критичного рівня.
 
Аби змінити ситуацію, потрібно розпочати масштабне будівництво доріг, враховуючи розбудову транспортної інфраструктури. Зокрема, широких автомагістралей із виділенням смуг для громадського транспорту.
 
Нагадаємо, що Корпорація «Богдан» підтримує прагнення місцевих органів самоврядування замінити старий, зношений рухомий склад муніципальних автопарків новими вітчизняними тролейбусами і автобусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та надійності. «Богдан Моторс» у разі необхідності готовий приєднатися до розробки дорожніх карт, в рамках яких українські міста зможуть за короткий термін якісно оновити та суттєво збільшити рухомий склад громадського транспорту.