«БОГДАН» ПОСИЛИТЬ САНІТАРНІ АВТОМОБІЛІ НА ОСНОВІ ПРОПОЗИЦІЙ ВОЛОНТЕРІВ І ВІЙСЬКОВИХ

АТ «АК Богдан Моторс» вдосконалить санітарні автомобілі «Богдан-2251» на основі пропозицій волонтерів і військових. Таке рішення стало результатом зустрічі керівництва компанії з представниками Міністерства оборони України та Ради волонтерів, яка пройшла 14 березня.
 
Фахівці Корпорації розглянули більше 20 пропозицій, які висловили учасники зустрічі, та підтримали більшість із них. Деякі зміни вже внесені до конструкції автомобіля, інші – знаходяться на стадії реалізації, зазначили в компанії.
 
«Наша головна задача – зробити так, щоб автомобілі нашого виробництва максимально відповідали усім потребам головного замовника – військових. Ми прагнемо, щоб наші автівки були зручними в експлуатації та надійними у роботі. Тому ми прислухаємося до всіх рекомендацій та побажань, і якщо вони не суперечать технічним нормам, оперативно впроваджуємо їх», – зауважили в прес-службі «Богдану».
 
Волонтери та представники Міноборони високо оцінили готовність виробника до співпраці та визнали діалог конструктивним та ефективним.
 
Виготовлення техніки для ЗСУ та інших силових структур – це новий стратегічний напрямок у роботі АТ «АК Богдан Моторс». Перші зразки військових та санітарних автомобілів були розроблені та випущені у рекордні строки і нині вони проходять етап дослідної експлуатації.
 
Нагадаємо, АТ АК «Богдан Моторс» планує поглибити співпрацю з волонтерами та зробити спільну роботу систематичною. Пожвавлення діалогу дозволить вдосконалити автомобільну спецтехніку компанії у відповідності до потреби українських військових та підвищити ефективність її використання. Наразі спільна робота технологів виробництва і волонтерів є ситуативною. Але «Богдан Моторс» зацікавлена у найближчому майбутньому вивести ці процеси у систему.