Компанія ТОВ «Богдан-Індустрія» з 2011 року є ексклюзивним дистриб’ютором китайського бренду Great Wall, а у 2018 році відкрились перші автосалони бренду HAVAL китайської компанії Great Wall Motors, яка займається виробництвом якісних автомобілів, двигунів власної розробки, автоматичних трансмісій та інших агрегатів понад 10 років і вважається найвідомішим китайським виробником.

Позашляховики HAVAL займають перші позиції за кількістю проданих автомобілів в Китаї та світі – так, у червні 2018 року, позашляховик HAVAL H6 увійшов у ТОП10 SUV за обсягами продажів у світі, зайнявши шосту сходинку серед інших відомих моделей кросоверів.

Дилерська мережа HAVAL складається наразі з 4х центрів у Києві, Харкові, Одесі та Запоріжжі, вже до кінця 2018 року планується відкриття у Львові та Дніпрі, а офіційне обслуговування автомобілів марки відбувається у будь-якому з 41 дилерських центрів GreatWall на всій території України.

Позашляховики HAVAL відрізняються преміальним та високотехнологічним оснащенням, високою якістю матеріалів та сучасним виразним дизайном.