ЯК ХАРКІВ’ЯНИ ОБКАТУВАЛИ ТРОЛЕЙБУСИ ВІД «БОГДАНА» У ЛУЦЬКУ

Завод «Богдан Моторс» складає для Харкова 57 тролейбусів українського виробника. Два з них уже мають відправити до міста на сході країни.
 
Тролейбуси будуть з харківськими двигунами, які робили під замовлення для автозаводу. 2 липня «Богдан Моторс» відвідала харківська делегація, аби перевірити, які ж тролейбуси невдовзі їздитимуть містом.
 
Перший заступник директора «Автоскладального заводу №1» Ярослав Гриців розповів, що ці тролейбуси будуть підвищеної комфортності, низькополі, з системою кондиціювання як для пасажирів, так і водіїв. Врахували й потреби для людей з інвалідністю. Все, що прописали в тендері – виконують.
 
Транспорт має спеціальну навігацію, комплектується WI-FI, в ньому є відеоспостереження, тобто водій може бачити все, що робитиметься в салоні. Плюс є система обліку пасажирів і валідатори.
 
Якщо хтось не встиг вийти чи зайти в тролейбус, то для того, щоб ніхто не постраждав, вимикається система руху. Дзеркала в транспорті з електричним підігрівом, тобто ніколи не замерзають.
 
«Ми раді, що виграли цей тендер. І щасливі, що працюємо для України. Зокрема, відправляємо транспорт до Києва, Сум, Харкова. В перспективі, надіємося, що Луцьк теж замовлятиме свої автобуси й тролейбуси», – наголосив Ярослав Гриців.
 
Начальник технічного відділу харківського комунального підприємства «Тролейбусне ДЕПО №2» Валерій Ковтун поділився, що попередньо вони вивчили виробників, провели тендер, який виграв автоскладальний завод Луцька.
 
«По всіх технічних характеристиках, параметрах нас найбільше влаштовують ці тролейбуси. У нас є 50 тролейбусів, які потрібно списати, і на зміну їм прийдуть ці нові й сучасні», – пояснив Валерій Ковтун.
 
Окрім того, керівник поділився, що враження від підприємства й колективу дуже хороші.
 
«На заводі працюють над вдосконаленням тролейбусів. Всі зауваги, які були, виправили. Думаю, що співпрацюватимемо однозначно, і харків’яни будуть задоволені тролейбусами українського виробника. Транспорт ні чим не гірший імпортних тролейбусів. Вони сучасні та зроблено все для зручності пасажирів і водія. Будуть навіть кондиціонери», – підкреслив Валерій Ковтун.
 
До слова, всі 57 тролейбусів передадуть на Харків до кінця 2019 року.