Головне виробництво легкових автомобілів Корпорації «Богдан» здійснюється на ДП «Автоскладальний завод №2» АТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс». З 2009 року «Богдан Моторс» став чи не найбільшим автовиробником в Україні. Це найсучасніше в Україні підприємство з повномасштабного виробництва легкових автомобілів в місті Черкаси, потужності якого складає 120 000 - 150 000 легкових автомобілів на рік.

  • Завод розташовано на земельній ділянці площею 20 га
  • Загальна площа всіх виробничих приміщень – 120 000 м. кв.
  • Площа адміністративно-побутового корпусу – 10 000 м. кв. 

Завод оснащено найсучаснішим обладнанням від провідних виробників. Все устаткування максимально автоматизоване і універсальне, що дозволяє виготовляти легкові автомобілі будь-яких марок і габаритів. Виробничі лінії поставлено провідними світовими виробниками, такими як Eisenmann, DURR тощо.
Підприємство налічує 2 цехи складання автомобілів, 2 цехи зварювання, цехи доводки, тестування та логістики, а також унікальний комплекс лакофарбування кузовів та фарбування пластмас. Наявність процесу нанесення першого грунту (електроосадження) вигідно відрізняє його сучасним підходом у виробництві.

Абсолютно всі автомобілі, що сходять з конвеєрів підприємства, проходять детальну перевірку на якість та надійність. Дотримання високих стандартів під час виробництва досягається за рахунок автоматизації та праці висококваліфікованого персоналу. Лише за рік існування заводу вдалося завершити роботи по створенню на підприємстві системи управління якістю та отримати відповідний сертифікат, зареєстрований СС УкрСЕПРО.