Сьогодні під брендом RAVON (раніше Uz-Daewoo) в 19 дилерських центрах мережі Національного автодилера «Богдан-Авто Холдинг» продаються нові автомобілі цієї марки: компактний автомобіль А-класу R2 та сучасний седан R4.

Концептуальні автосалони Національного автодилера обладнано у відповідності до усіх стандартів RAVON (Uz-Daewoo), що робить покупку автомобіля максимально зручною для клієнта. У дилерських комплексах надається повний спектр послуг із продажу автомобілів, запчастин і аксесуарів. Відвідувачі можуть отримати кваліфіковану консультацію, вибрати кредитну програму, страховку і отримати вичерпну інформацію про весь модельний ряд бренду RAVON (Uz-Daewoo), а також протестувати будь-який з автомобілів.

Автомобілі популярного в Україні корейського бренду Daewoo виробляють на підприємстві "УзДеуавто" з 1996 року, як якісні автомобілі доступні за ціною. У 2008 році створено спільне підприємство «GM Узбекистан», що продовжило виробництво автомобілів цього бренду в Узбекистані. З кінця 2015 року бренд Uz-Daewoo змінив свою назву на марку Ravon.