Розвиток бренду Skoda починається з 1895 року завдяки автомобільній компанії Škoda Auto a.s., що входить у склад концерну Volkswagen AG. Певні моделі чеського бренду виробляються в Україні. 

В сучасних автоцентрах Національного автодилера «Богдан-Авто Холдинг» в містах Харків і Черкаси розташовано автосалони бренду Skoda. Серед широкого модельного ряду автомобілів бренду представлені в автосалоні такі моделі: Skoda Fabia, Skoda Roomster, Skoda Praktik, Skoda Spaceback, Skoda Rapid, Skoda Octavia, Skoda Octavia Combi, Skoda Yeti, Skoda Superb. Всі автомобілі Skoda можна не тільки замовити на тест-драйв, а й отримати повну кваліфіковану консультацію менеджера та подальше якісне гарантійне обслуговування з використанням сучасного обладнання та оригінальних запчастин.

Національний автодилер «Богдан-Авто Холдинг» визнаний однією з кращих торгово-сервісних мереж в області організації роботи та рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. Надання високого рівня сервісу та підтримки довіри клієнтів – основні відмінні риси компанії «Богдан-Авто Холдинг».