Автомобілі Subaru відносяться до японського бренду компанії Fuji Heavy Industries, який виділяється серед низки інших брендів високою якістю збірки та надійністю завдяки використанню унікальних конструкторських рішень, що вдосконалювалися компанією протягом десятиліть, серед яких: горизонтально - опозитний двигун Subaru Boxer і симетричний повний привід Symmetrical AWD. Тому надійність автомобілів Subaru підтверджують найбільші з авторитетних світових рейтингів надійності.

В офіційних дилерських центрах Національного автодилера «Богдан-Авто Холдинг» представлено модельний ряд бренду кросоверами Subaru Forester, Subaru Outback і Subaru XV та спорткарами Subaru WRX STI та Subaru BRZ.

Дилерські центри національного автодилера в Києві та Одесі – це сучасні 3S комплекси Subaru з високоякісним обслуговуванням клієнтів і сертифікованими дистриб'ютором фахівцями з продажу та сервісному обслуговуванню автомобілів Subaru. Завдяки багаторічному досвіду роботи сервісні фахівці проводять весь комплекс технічного обслуговування автомобілів Subaru будь-якої складності, в тому числі кваліфікований кузовний ремонт.