У КОНСТРУКЦІЮ САНІТАРНОГО АВТОМОБІЛЯ «БОГДАН 2251» ВНЕСЛИ ПОНАД 10 ОНОВЛЕНЬ

Корпорація «Богдан» презентувала оновлену версію санітарного автомобіля «Богдан 2251». Нова партія автомобілів отримала більше десятка удосконалень. Особисто оцінити їх кількість та якість змогли військові журналісти програми PROвійсько.
 
Автомобіль було доопрацьовано у співпраці з військовими медиками на замовлення Міністерства оборони України. Зокрема військові переглянули вимоги до устаткування кабіни водія та медичного КУНГ-у автомобіля, що дозволило внести зміни у інтер’єр медичного відділення, які забезпечать військовослужбовцям більш комфортне перебування у ньому під час виконання завдань за призначенням.
 
Важливими нововведеннями стали зміни до переднього захисту автомобіля, а також встановлення додаткових мигалок на даху та з боку автомобіля. Також розробники реалізували функцію деблокування дверей при русі зі швидкістю менше 20 км/г.
 
Вдосконалення не оминули і середину автомобіля. За словами головного конструктора «Автоскладального заводу №2» Євгена Калини, було реалізовано нові механізми фіксації нош у середні КУНГ-у, зокрема, рейки тепер підходять як для вітчизняних нош, так і зразків НАТО.
 
Задля комфорту у зимню пору року, автомобіль обладнали автономною системою опалення. За декілька хвилин температура у середині авто може нагрітися до 35 градусів.
 
«Жоден зразок військової техніки у світі не увійшов би до експлуатації без якихось додаткових вдосконалень», – зауважив начальник управління зв'язків з громадськістю ПАТ АК «Богдан Моторс» Юрій Повх.
 
Нова партія «Богданів» потрапить на фронт уже з рядом змін, які розробник узгоджував з військовими медиками, водіями та представниками міністерства оборони.
 
Нагадаємо, що першу партію техніки «Автоскладальний завод №2» передав військовим у квітні минулого року. Санітарні авто «Богдан 2251» створені з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Вони призначені для оснащення медичних підрозділів військової ланки, автомобільних санітарно-евакуаційних підрозділів та військових медичних лікувальних закладів ЗСУ. Автомобіль пристосований для вивозу поранених з медичних підрозділів військової ланки, військових мобільних шпиталів та подальшої їх евакуації до медичних лікувальних закладів. «Богдан 2251» може транспортувати до 8 поранених.