УКРАЇНЦІ МАЮТЬ ЯКНАЙШВИДШЕ ПЕРЕСІСТИ НА НОВИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ – «БОГДАН»

Українські міста мають якнайшвидше замінити старий рухомий склад, що несе загрозу для пасажирів, новим – безпечним і комфортним. Про це заявили в прес-службі Корпорації «Богдан».
 
В Україні є достатньо вітчизняних виробників, які можуть задовольнити потреби міст та регіонів в оновленні автопарку, зазначили в компанії.
 
«У Києві знов трапився небезпечний інцидент. Старий тролейбус спалахнув просто на маршруті. Зношена електропроводка не витримала і зайнялася під час руху. На жаль, ці випадки не поодинокі, і їх кількість постійно зростає. Рухомий склад у більшості міст України вже вичерпав строк експлуатації та потребує заміни», – зазначили в «Богдані».
 
Як додали в Корпорації, «Богдан» підтримує ініціативи з оновлення рухомого складу в українських містах та його заміни новими безпечними, комфортними і екологічними зразками.
 
Нагадуємо, що Корпорація «Богдан» нещодавно уклала контракт з харківським державним підприємством «Електроважмаш». Згідно з договором, завод розпочинає виробництво тягових електродвигунів для тролейбусів «Богдан Т70117». Двигуни з необхідними характеристиками до цього моменту не виробляв жоден український завод.